Oliwia i Łukasz zostali rodzicami
fot. screen/Instagram elkuchta

Oliwia i Łukasz ze „Ślubu..." zostali rodzicami – znamy płeć i imię dziecka!

Oliwia z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia" urodziła swoje pierwsze dziecko. Trudno o piękniejszy prezent – maleństwo przyszło na świat dokładnie w Dniu Matki. Dumni rodzice pokazali zdjęcie słodkiego maluszka.
Agnieszka Majchrzak
Oliwia i Łukasz zostali rodzicami
fot. screen/Instagram elkuchta
Oliwia i Łukasz są bohaterami telewizyjnego reality show „Ślub od pierwszego wejrzenia" emitowanego przez stację TVN. Ze względu na specyfikę programu bardzo długo ukrywali, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Dopiero gdy zakończyła się emisja ostatniego odcinka show, z którego dowiedzieliśmy się, że para zdecydowała się kontynuować  małżenstwo, Oliwia i Łukasz przekazali fanom wspaniałą wiadomość, że zostaną rodzicami. Maleństwo przyszło na świat 26 maja.

Oliwia została mamą

Dokładnie w Dniu Matki Oliwia urodziła swoje pierwsze dziecko. To chłopiec, a rodzice nadali mu piękne i tradycyjne imię – Franciszek.

„Najlepszy prezent na Dzień Mamy, jaki mogłam sobie wymarzyć 🙈 Razem z Frankiem mamy się superancko i już nie możemy się doczekać, kiedy tata @elkuchta zabierze nas do domu" – napisała szczęśliwa mama na Instagramie. Wpis opatrzyła słodkim zdjęciem rączki synka.
 
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Historia miłości Oliwi i Lukasza

Oliwia i Łukasz to piękna para z 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zgodnie z formułą programu poznali się dopiero na ślubnym kobiercu, a widzowie przez wiele odcinków show mogli obserwować, jak rodzi się między nimi uczucie, jak się docierają. Okazało się, że para przetrwała eksperyment i połączyła ją ogromna miłość, której najpiękniejszym owocem jest przyjście na świat synka Franka.
 


Oliwia ujawniła, że spodziewa się dziecka, dopiero w 9 miesiącu ciąży. Trafiła do szpitala w sobotę, 23 maja, gdy minął już termin porodu. Przez kilka dni fani z niecierpliwością oczekiwali na informacje o narodzinach maleństwa. Szczęśliwe wieści dotarły w końcu 26 maja, czyli w Dniu Matki!

Oliwia przez wiele miesięcy ukrywała ciążę. Niewykluczone, że dopiero teraz może w pełni oddać się kompletowaniu wyprawki dla dziecka.

Oto kilka niezbędnych rzeczy dla maluszka w pierwszych dniach jego życia:Redakcja mamotoja.pl gratuluje młodym rodzicom przyjścia na świat ich pierwszego dziecka. Życzymy Oliwi, Łukaszowi i ich synkowi Frankowi dużo zdrowia, szczęścia i wielu wspaniałych momentów.

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy