GIS wycofuje kaszkę ze sprzedaży
fot. Adobe Stock

PILNE: Kaszka dla niemowląt WYCOFANA ZE SPRZEDAŻY przez GIS!

Główny Inspektorat Sanitarny poinformował o wycofaniu ze sprzedaży popularnej kaszki. Powodem jest składnik alergenny, który nie został podany na etykiecie przez producenta.
Aleksandra Zaborowska
GIS wycofuje kaszkę ze sprzedaży
fot. Adobe Stock
11 stycznia Główny Inspektorat Sanitarny wydał oświadczenie dotyczące składu produktu „Mniam Kaszka kukurydziano-ryżowa z tapioką”, którego polskim dystrybutorem jest firma Eko-Wital Sp. z o.o.

Kaszka wycofana ze sprzedaży

W jednej partii produktu stwierdzono obecność soi, która jest silnym składnikiem alergennym. Producent nie powiadomił o tym na etykiecie, dlatego kaszka została wycofana ze sprzedaży.

Firma Eko-Wital Sp. z o.o. poinformowała klientów o konieczności zwrotu produktu z niefortunnej partii. Państwowa Inspekcja Sanitarna nadzoruje cały proces zwrotu i wycofania produktu ze sprzedaży.
  Źródło: o2.pl

Zobacz też:
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy