Julinek Park, niegdyś miejsce słynnej bazy cyrkowej, do której przybywali artyści z różnych zakątków świata, aby doskonalić swoje umiejętności, dziś tętni życiem, oferując zabawę w sercu natury. Na niemal 30-hektarowym terenie zlokalizowanych jest wiele wyjątkowych atrakcji dla całych rodzin, a także nowoczesny Park Wodny pod gołym niebem. Mimo zmian Julinek wciąż zachwyca swoimi zabytkowymi arenami cyrkowymi, które dodają mu unikalnego charakteru i przypominają o niezwykłej historii.

Reklama

Julinek Park: moc atrakcji wśród zieleni

Julinek Park to idealne miejsce na aktywne spędzenie dnia w otoczeniu przyrody. Oferta atrakcji jest niezwykle zróżnicowana, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Na terenie parku znajduje się:

  • wesołe miasteczko z kolejką górską, autodromem oraz karuzelami,
  • pole do minigolfa,
  • największy w regionie park linowy z trasami w koronie drzew.

Aktywną rozrywkę pośród przyrody zapewni ścianka wspinaczkowa z siedmioma tematycznymi panelami i kraina dmuchańców. Na terenie parku znajduje się również ekologiczny plac zabaw przyjazny nie tylko dzieciom, ale i środowisku. Wykonany z drzewa akacjowego jest pełen huśtawek, zjeżdżalni i edukacyjnych zabawek sensorycznych.

W Julinku nie brakuje również występów znanych z popularnych talent-show artystów cyrkowych i teatralnych, akrobatów czy aktorów.

Zobacz także

Dla gości stawiających na aktywny wypoczynek dostępna jest wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego i rowerów, pozwalając na rodzinne wycieczki pośród drzew i zieleni.

Głód w trakcie zabawy zaspokoją restauracje i punkty gastronomiczne oferujące potrawy z różnych zakątków świata, przyrządzane z ekologicznych, wysokiej jakości składników. W strefie grillowej skosztować za to można pysznych kiełbasek i pieczonych ziemniaków.

Na terenie parku znajduje się również obiekt noclegowy B&B Julinek Park z 60 komfortowymi pokojami i rodzinnymi apartamentami.

Rodziny z dziećmi mogą teraz skorzystać z wyjątkowej oferty w Julinek Park, dzięki której bilet rodzinny do parku atrakcji można kupić 50 zł taniej. Bilet obejmujący dodatkowo wstęp do parku wodnego jest obecnie tańszy o aż 80 zł! Kod rabatowy: Rodzina.

To jednak nie jedyna trwająca promocja. Każda osoba ma także szansę zakupienia biletu „popołudniowego”. Od poniedziałku do czwartku, po godz. 16:00, cena wejściówek do Julinek Parku jest niższa o całe 50 proc. Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji! Bilety można zakupić online na stronie internetowej www.julinek.com.pl oraz w kasie przed wejściem.

Adres:

Reklama

Julinek Park
Julinek 1
05-084 Leszno k/Warszawy

Julinek
Reklama
Reklama
Reklama