W Parku Wodnym w Julinku do dyspozycji gości jest m.in. strefa basenowa, z głębokością do 2 metrów, 5 zjeżdżalni o całkowitej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne i 10 armatek.

Reklama

Wodne atrakcje dla każdego

Park Wodny jest wyposażony w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka i wodne koła, gwarantujące najmłodszym wspaniałą zabawę. Na terenie obiektu znajduje się także spray park, czyli strefa rekreacyjna z minimalną ilością wody, zaprojektowana w taki sposób, aby mogły z niej korzystać również dzieci z ograniczoną mobilnością.

Najmłodszym miłośnikom wodnej rozrywki pomogą pianki, makarony i deski, które znajdują się przy basenie. Komfort kąpieli zapewnia idealnie dobrana temperatura wody wynosząca od 25 do 29 stopni Celsjusza.

W parku dostępny jest także sklep, gdzie można zaopatrzyć się w stroje kąpielowe, dmuchane zabawki i ręczniki.

W pobliżu strefy basenowej znajdują się również liczne punkty gastronomiczne. W strefie relaksu, na jednym z 2000 leżaków, goście mogą się w pełni odprężyć i poczuć prawdziwie wakacyjny klimat.

Zobacz także

W dni robocze atrakcje dostępne są w godzinach od 10:00 do 19:00, a w weekendy od 10:00 do 20:00, co pozwala na zaplanowanie pełnego dnia wypoczynku.

Rodziny z dziećmi mogą teraz skorzystać z wyjątkowej oferty w Julinek Park, dzięki której bilet rodzinny do parku atrakcji można kupić 50 zł taniej. Bilet obejmujący dodatkowo wstęp do parku wodnego jest obecnie tańszy o aż 80 zł! Kod rabatowy: Rodzina.

To jednak nie jedyna trwająca promocja. Każda osoba ma także szansę zakupienia biletu „popołudniowego”. Od poniedziałku do czwartku, po godz. 16:00, cena wejściówek do Julinek Parku jest niższa o całe 50 proc. Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji! Bilety można zakupić online na stronie internetowej www.julinek.com.pl oraz w kasie przed wejściem.

Julinek Park, położony w samym sercu natury, to idealne miejsce, aby oderwać się od miejskiego zgiełku. Obiekt, zlokalizowany w pobliżu dróg S7 i A2, tuż obok Leszna, znajduje się ok. 30 km od Warszawy. Do dyspozycji gości jest duży, bezpłatny parking. Bilety do Parku Wodnego można nabyć online na stronie internetowej www.julinek.com.pl lub w kasie przed wejściem.

Adres:

Reklama

Julinek Park
Julinek 1
05-084 Leszno k/Warszawy

Julinek park wodny
Reklama
Reklama
Reklama