Promocja na pieluszki
fot. AdobeStock

Zostań w domu, a pieluszki zamów w sieci: tu kupisz je w dobrych cenach

W sieci można dostać duże zestawy w bardzo atrakcyjnych cenach, a wielu sprzedawców oferuje wysyłkę kurierem za darmo.
Dominika Bielas
Promocja na pieluszki
fot. AdobeStock
Dla bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich powinniśmy opuszczać mieszkanie jak najrzadziej. Dlatego teraz należy  dobrze planować zakupy, czyli tak, by robić je raz na kilka - kilkanaście dni. Dobrym rozwiązaniem jest kupowanie niektórych produktów przez internet. Niestety w przypadku dostaw produktów spożywczych bywa ciężko z terminami, jednak produkty higieniczne możesz już łatwiej dostać, choćby na aukcjach Allegro.

Zapas pieluszek na kwarantannę

Jeśli twój maluch ma jedną ulubioną markę, warto byś zakupy robiła właśnie w tym sklepie, by nie krążyć po mieście. W sieci można dostać duże zestawy w bardzo atrakcyjnych cenach, teraz na Allegro wysyłka jest darmowa. Przesyłkę możesz odebrać w paczkomacie lub kurier dostarczy ci ją do domu. Obecnie sprzedawcy preferują płatność z góry, dzięki temu kurier może zostawić paczkę pod drzwiami, bez kontaktu z zamawiającym.

W sieci bez problemu zamówisz nawet pieluszki z Biedronki. Taki pakiet przyda się także rodzicom, którzy dopiero spodziewają się maluszka.Zobacz także:
Redakcja poleca: Figury niemożliwe – drewniane schodki [ILUZJA]
Figury niemożliwe są szczególnym typem złudzeń optycznych. Są to figury, które co prawda można narysować zgodnie ze wszystkimi zasadami perspektywy, jednak w rzeczywistości nie uda się takiej figury skonstruować.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy