Lewandowska plakat
fot. materiały prasowe

Warsztaty Ani Lewandowskiej dla kobiet w ciąży

Jesteś w ciąży lub jesteś młodą mamą i nadal chcesz prowadzić aktywny tryb życia? Doskonale! Zapraszamy na targi i warsztaty Healthy Ciąża prowadzone przez Anię Lewandowską.
Anna Parcheta
Lewandowska plakat
fot. materiały prasowe
Kobieta w ciąży lub po porodzie wcale nie musi rezygnować z aktywnego trybu życia. Wręcz przeciwnie – ten wyjątkowy czas to jeden z najlepszych momentów, by o siebie zadbać – przecież teraz musisz troszczyć się nie tylko o siebie, lecz także o swoje dziecko. Chcesz dowiedzieć się, jak przygotować się do ciąży, co powinna jeść przyszła i młoda mama, jak zadbać o swoje ciało w czasie ciąży i jak wrócić do formy po porodzie? Przyjdź koniecznie na bezpłatne targi i warsztaty Healthy Ciąża. Czekamy na ciebie 22 listopada przy ul. Młocińskiej 5/7.
 

Healthy Ciąża – targi, warsztaty i trening z Anią Lewandowską

Co jeszcze czeka na ciebie podczas wydarzenia Healthy Ciąża? Część  targowo-wystawienniczą, gdzie znajdziesz stanowiska targowe, podzielone na tematyczne strefy m.in. strefa pięlęgnacji, zdrowego żywienia, oraz wyjątkowe warsztaty skierowane do kobiet w ciąży i młodych mam. Warsztaty zostały podzielone na kilka części:
  • Healthy Mama (prowadzone przez Anię Lewandowską i Edytę Litwiniuk) – ten blok został podzielony na dwie części – teoretyczną i praktyczną. Podczas pierwszej dowiesz się m.in. jak przygotować się do ciąży, co jeść w trakcie ciąży i po porodzie, a także jak ćwiczenia wpływają na ciebie i malucha. W części praktycznej natomiast, wcielisz zdobytą wiedzę w życie i będziesz mogła nauczyć się wykonywać wszystkie omówione przez trenerkę ćwiczenia. 
  • Twój poród, twoja decyzja (prowadzone przez Jannette Kalyta) – to blok obowiązkowy dla każdej przyszłej mamy. Na tych warsztatach dowiesz się wszystkiego, co powinna wiedzieć kobieta na porodówce.
  • Warsztaty z Pawłem Zawitkowskim, który z pewnością zdradzi mamom tajniki rozwoju i pielęgnacji dziecka.
  • Beautiful&Healthy Bra (prowadzone przez Jolę Lewicką)  - podczas warsztatów dowiesz się m.in., jak dobrać odpowiedni biustonosz i dlaczego jest to tak ważne dla zdrowia kobiety.

Gotowa na Healthy Ciążę? W takim razie widzimy się już 22 listopada 2015 r. w Babka do wynajęcia przy ul. Młocińskiej 5/7 w Warszawie w godzinach 9.30-18. Na warsztaty z Anią Lewandowską i Edytą Litwiniuk obowiązują zapisy na: annalewandowska.com lub www.edytalitwiniuk.pl. Liczba miejsc ograniczona, więc nie zwlekaj z decyzją! Zapraszamy też na stronę wydarzenia na Facebooku.
 
Redakcja poleca: Dlaczego warto ćwiczyć w ciąży - film
Trenerka fitnees tłumaczy, dlaczego ruch fizyczny w ciąży jest tak ważny, jakich sportów unikać w ciąży i w jaki sposób powinna ćwiczyć ciężarna.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy