horoskop partnerski, horoskop dla par
fot. Fotolia

Koziorożec – horoskop partnerski

„Z pozoru prostolinijna i szczera, potrafisz po mistrzowsku prowadzić subtelną grę..." – tak o tobie mówią gwiazdy w horoskopie na rok 2018. Sprawdź, co czeka cię w tym roku w miłości i związku. Czytaj nasz horoskop dla par!
Martyna Pstrąg
horoskop partnerski, horoskop dla par
fot. Fotolia
Jeśli urodziłaś się między 22 grudnia a 19 stycznia, to jesteś zodiakalnym Koziorożcem.

Jaka jesteś w miłości

Siła twojego uczucia jest zdolna przenosić góry, dlatego na ogół zdobywasz to, czego chcesz w związku. Z pozoru prostolinijna i szczera, potrafisz po mistrzowsku prowadzić subtelną grę z ukochanym, by czuł się z tobą coraz bardziej związany. Jesteś czuła i wierna jak Penelopa. Nawet przez myśl ci nie przejdzie, że mogłabyś dla zabawy poflirtować z kolegą z pracy czy przystojnym sąsiadem.

Zobacz też: Młodzi rodzice – jak pielęgnować związek po narodzinach dziecka?
Redakcja poleca: Kwiaty jak znaki zodiaku! Sprawdź, co kwiatowy horoskop mówi o twoim charakterze! [WIDEO]
W kwiatowym horoskopie do każdego miesiąca przypisany jest kwiat, a czasem nawet dwa. Ich symbolika traktowana jest podobnie jak ta, dotycząca znaków zodiaku. Zobacz, co o tobie i twoich bliskich mówią kwiaty związane z datą urodzenia.

Wy jako para

Dbaj o to, by być w jego oczach kobietą z klasą – pełną wdzięku i seksapilu. Noś modny szlafroczek, śpij w twarzowej piżamce. Chwal go często, krytykuj rzadko. Możliwe, że z partnerem zdecydujecie się na powiększenie rodziny. Ale równie możliwe, że na swojej drodze spotkasz kogoś, kto mocno zawróci ci w głowie i wówczas zaczniesz się zastanawiać, czy kontynuować obecną relację. Jedno jest pewne – dobrze się zastanów zanim podejmiesz ostateczną decyzję, żebyś później jej nie żałowała.

Rada dla związku

Nie ulegajcie presji otoczenia. W miłości będą i dni burzowe, i bardzo sloneczne. Wasz związek więc albo się pogłębi, albo, niestety, rozpadnie.
Istniejące związki scementują się w ostatnich miesiącach roku. Potrzebować będziesz ciepła, sedreczności i realnego wsparcia. Od troskliwości partnera będzie zależało również wasze życie erotyczne. Tylko wy możecie srawić, że dobrze wykorzstacie wszystkie dane wam szanse.

Stworzysz idealny związek z...

Bykiem, Rakiem, Rybami
Ale unikaj: Bliźniąt, Barana, Strzelca
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy