GRY

Skorpion – horoskop partnerski

„Kobieta z tak wielkim temperamentem jak ty ma szanse wytrwać w związku z kimś, kto potrafi postępować z wyczuciem..." – tak o tobie mówią gwiazdy w horoskopie na rok 2018. Sprawdź, co czeka cię w tym roku w miłości i związku. Czytaj nasz horoskop dla par!
horoskop partnerski, horoskop dla par
fot. Fotolia
Jeśli urodziłaś się między 23 października a 21 listopada, to jesteś zodiakalnym Skorpionem.

Jaka jesteś w miłości

Wśród wszystkich znaków zodiaku właśnie pani Skorpion jest najbardziej emocjonalna i namiętna. Jesteś wierna, pełna poświęceń, ale pod jednym warunkiem – twój wybranek też musi być stuprocentowo lojalny. Zazdrość nieodłącznie towarzyszy bowiem twoim związkom. Partner powinien cechować się bystrą inteligencją, imponować ci męską siłą. Kobieta z tak wielkim temperamentem jak ty ma szanse wytrwać w związku z kimś, kto potrafi postępować z wyczuciem i nigdy nie spróbuje jej zdominować.

Zobacz też: Czy patrzenie w oczy zbliża, czy wywołuje agresję? Zobacz ciekawy eksperyment!
Redakcja poleca: Które kwiaty do was pasują? Kwiaty jak znaki zodiaku [WIDEO]
Każdy miesiąc ma przypisany kwiat lub dwa. Co mówią te kwiaty o tobie i twoim dziecku, na podstawie miesiąca waszych urodzin? Odpowiedź znajdziesz w kwiatowym horoskopie!

Wy jako para

Bądź cierpliwa i zamiast kłócić się, negocjuj trudne sprawy. Nie rób też ukochanemu scen zazdrości, jeśli zadzwoni do niego np. koleżanka z pracy. Uważaj, by nie zniechęcić go gadulstwem i nadmiarem czułości. W sferze uczuciowej zapanuje pełna harmonia. Skorpiony w związku będą cieszyły się spokojem. Jednak powinny pamiętać o jedynym – ubogie życie intymne może stać się przyczyną rozpadu związku. Nie powinno się nigdy o tym zapominać. To, że jest się w związku dłuższy czas, nie zwalnia nas również z obowiązku dbania o siebie, czy też zaskakiwania od czasu do czasu swojego partnera. Każdy lubi, jak się o niego dba.

Rada dla związku

Zatęsknisz za odpoczynkiem na łonie natury. Potrzebujecie spokoju, ale też bliskości, zrozumienia i czułości i jeśli oboje się postaracie, dostaniecie to czego pragniecie.
Znajdzcie czas na podjęcie w rozmowie tematów, na które potrzeba odpowiedzniego nastroju. Wasze rozmowy scementują związek, przełamiecie również bariery w seksie. Zainwestuj w dobry poradnik na temat seksu. Temu na kim ci zależy okaż trochę więcej uczuć i podziw w sypialni.

Stworzysz idealny związek z...

Rakiem, Lwem, Rybami
Ale unikaj: Wodnika, Panny, Strzelca
Doładuj
Przeładuj