Małgorzata Wódz nagrodzona w konkursie na Dziennikarza Medycznego 2020
fot. mat. prasowe

Małgorzata Wódz, dziennikarka Mamotoja.pl, nagrodzona w konkursie na Dziennikarza Medycznego 2020

Nasza dziennikarka, Małgorzata Wódz, zdobyła III nagrodę w prestiżowym konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Dziennikarze Dla Zdrowia. Wyróżnione artykuły naszej redakcyjnej koleżanki traktują o zdrowiu dzieci i kobiet w ciąży - znajdziecie w nich rzetelne informacje docenione przez ekspertów!
Magdalena Drab
Małgorzata Wódz nagrodzona w konkursie na Dziennikarza Medycznego 2020
fot. mat. prasowe
Praca naszej redakcyjnej koleżanki i doświadczonej dziennikarki została wyróżniona w prestiżowym konkursie na Dziennikarza Medycznego Roku 2020. Jesteśmy przekonane, że nasi czytelnicy także doceniają profesjonalizm i rzetelność jej artykułów.

Małgorzata Wódz nagrodzona w konkursie na Dziennikarza Medycznego 2020

Konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a w czasach pandemii nabrał szczególnego znaczenia: jasnym stało się, że rzetelna, przystępna informacja medyczna może ratować zdrowie, a nawet życie. W konkursie brały udział największe ogólnopolskie redakcje, oceniano poziom merytoryczny dziennikarskich publikacji oraz ich zgodność z aktualną wiedzą medyczną. Wyniki zostały ogłoszone 22 stycznia podczas Konferencji Noworocznej online. Po raz kolejny wyróżniono dziennikarzy za ich profesjonalizm i zaangażowanie.

Małgorzata Wódz została uhonorowana III nagrodą w kategorii „Internet” za artykuły, które opublikowano w serwisie Mamotoja.pl:
Serdecznie gratulujemy! Jesteśmy dumne, mogąc na co dzień pracować z laureatką.

Więcej artykułów Małgorzaty Wódz:
Redakcja poleca: Suche utonięcie i wtórne utonięcie: objawy, przyczyny, pierwsza pomoc
Suche utonięcie różni się od wtórnego, do którego może dojść nawet 3 dni po kontakcie z wodą. Trzeba wiedzieć, na co zwracać uwagę, aby nie dopuścić do tragedii. Zobacz, jakie są objawy wtórnego i suchego utonięcia oraz dowiedz się co robić, gdy zauważysz któryś z nich u swojego dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy