prezent na komunię dla chłopca
fot. adobe stock

Prezent na komunię dla chłopca. Propozycje upominków + ceny
 

Prezent na komunię dla chłopca powinien upamiętniać wydarzenie, jakim jest pierwsza komunia święta. Warto dopasować go do okazji, a także zainteresowań obdarowywanego. Na poniższej liście komunijnych pamiątek, na pewno znajdziesz odpowiedni upominek dla chłopca!
Katarzyna Gałązkiewicz
prezent na komunię dla chłopca
fot. adobe stock
Prezent na komunię dla chłopca może być wyzwaniem, ale nie musi. Pierwsza komunia święta jest przede wszystkim przeżyciem duchowym, jednak zgodnie z tradycją, także z tej okazji sprawiamy dzieciom prezenty. Jeśli dostałaś zaproszenie na komunię, lecz nie masz pomysłu, na co się zdecydować, podpowiadamy, co możesz wybrać!

Zegarek

Zegarek jest sprawdzonym i wartym uwagi prezentem na komunię dla chłopca. Możesz zdecydować się zarówno na klasyczny model, jak i bardziej nowoczesny — np. smartwatch. Pamiętaj, by wybrać uniwersalny model, tak, aby zegarek posłużył chłopcu na długie lata.

Cena: 100-300 zł
 

Książki

Książka jest zawsze dobrym pomysłem! Warto by jej tematykę dopasować do zainteresowań chłopca. Książka o mądrej i pouczającej treści to prezent na lata, do którego można wrócić, niezależnie od wieku.

Cena: 30-150 zł

Rower

Rower to fantastyczny prezent na komunię dla chłopca. Może zachęcić go do aktywności fizycznej oraz wycieczek w gronie rodziny i przyjaciół. Rower dla chłopca jest niezawodnym wyborem od wielu lat!

Cena: 700-2000 zł

Konsola do gier

Decydując się na zakup konsoli do gier dziecku, możesz sprawić mu wiele frajdy! Oprócz tego, że będzie to dla niego formą rozrywki, to także — przy zakupie odpowiednich gier edukacyjnych — formą rozwoju.

Cena: 500-600 zł

Gotówka

Jeśli nie wiesz, co kupić dziecku, lub po prostu uważasz, że wręczenie koperty będzie najodpowiedniejszym prezentem, zdecyduj się na wręczenie dziecku gotówki. Jej zawartość uzależnij od zasobów swojego portfela.

Instrument muzyczny

Jeśli dziecko lubi muzykę i wykazuje chęć gry np.na gitarze, warto sprawić mu taki prezent — na pewno sprawi mu ogromną radość. Możesz dołączyć do niego książkę z akordami lub kurs gry na instrumencie online — i prezent na komunię dla chłopca będzie gotowy!

Cena: 400-600 zł

Zobacz także:

Prezent na komunię — co wybrać?
Prezent na komunię dla dziewczynki
Ile pieniędzy dać na komunię?
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy