Najlepsze gadżety do BLW i nauki samodzielnego jedzenia

Rozszerzając dietę niemowlaka, warto zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. Zobacz nasz przegląd gadżetów do BLW i nauki samodzielnego jedzenia. Są praktyczne i... śliczne!
Rozszerzanie diety niemowlaka powinno przebiegać zgodnie ze schematem żywieniowym, ale oprócz tego, jakie jedzenie (i w jakiej kolejności!) podajesz dziecku w ramach wprowadzania pokarmów stałych, zastanów się, w czym chcesz podawać dziecku jedzenie. Akcesoria do karmienia powinny być praktyczne - nietłukące, łatwe do umycia, przyjazne rączkom niemowlaka. Mogą też być pomysłowe i ładne - tak jak te, które przygotowaliśmy dla was w naszym przeglądzie przydatnych gadżetów do nauki samodzielnego jedzenia i rozszerzania diety niemowlaka metodą BLW.
Zobacz też: BLW, czyli jedzenie w sam raz do rączek dziecka [FILM]

Rozszerzanie diety niemowlaka: akcesoria do nauki jedzenia i BLW

W rozszerzaniu diety niemowlaka metodą BLW dziecko je samodzielnie, dlatego przydadzą ci się akcesoria - kubeczki, podkładki na stół, miseczki, śliniaki - które zapobiegną wysmarowaniu całej kuchni ugotowaną marchewką. Proponowane przez nas gadżety przydadzą się także podczas rozszerzania diety klasyczną metodą - ułatwią dziecku naukę samodzielnego jedzenia. Obejrzyj nasz film i zobacz, jakie cudeńka można znaleźć w sklepach. Z taką zastawą dziecko na pewno wyrośnie na smakosza!

Zobacz, czy twoje dziecko prawidłowo przybiera na wadze (kliknij w obrazek):

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy