GRY
 
 

Co zabrać na wakacje nie tylko z niemowlakiem? – listy do druku

Usprawnij pakowanie na wakacyjny wyjazd z dzieckiem! Kliknij i wydrukuj listę rzeczy niezbędnych na wakacjach z niemowlakiem lub starszym dzieckiem, sprawdzaj i odhaczaj kolejne punkty.

wakacje, walizka, dziecko

Potworne pakowanie na wakacje z niemowlakiem

Pakowanie najczęściej kojarzy się nam z piętrzącymi się stertami rzeczy, które przerzucamy z jednej kupki na drugą, próbując rozwiązać zagadkę, jak zmieścić górę ubrań niczym Mont Blanc w niewielkiej walizce?! A przecież czekają nas wakacje – okres wypoczynku, przyjemności i relaksu!

Co zrobić, by umieć zatrzymać się w biegu między łazienką pełną kosmetyków (oczywiście wszystkich niezbędnych) a garderobą? Jak uniknąć sytuacji, w której zmęczona, niewyspana kilka minut przed wyjazdem zaczynasz mieć wątpliwości, czy na pewno spakowałaś pastę do zębów i właściwą ilość pieluch?
Redakcja poleca: Dzieci mówią o wakacjach - film
Za co dzieci lubią wakacje i co można robić latem - zapytaliśmy maluchy na gdańskich ulicach.

"Oswajanie potwornego pakowania", czyli co zabrać na wakacje z dzieckiem

Planowanie może stać się kluczem do sukcesu podczas pakowania na wakacje z dzieckiem.
Lista obowiązków młodej mamy często ciągnie się niczym makaron w dobrej włoskiej restauracji. Nie łatwo jest myśleć o tym, co zabrać na wakacje z dzieckiem, gdy np. maluch płacze tuż obok. Zamiast stawiać wyzwania swej pamięci (pamiętaj, że nie da się jej rozbudować niczym pamięć RAM w laptopie) skorzystaj z naszej wakacyjnej check listy. Kliknij i wydrukuj naszą podpowiedź, która ułatwi ci pakowanie. Dopisuj, modyfikuj i zmieniaj listę w zależności od swoich potrzeb (miejsca wypoczynku, długości wakacji) i odhaczaj kolejne punkty przybliżające cię do usłyszenia dźwięku zasuwanego suwaka pełnej i gotowej na wyjazd walizki.

Zobacz też: To koszmar! Cała prawda o podróżowaniu z dzieckiem

Lista rzeczy na wakacje z niemowlakiem

Kliknij w obrazek, by wydrukować listę.
 


Lista rzeczy na wakacje z dzieckiem

Kliknij w obrazek, by wydrukować listę.
 

Udanych wakacji

Zobacz też:
Doładuj
Przeładuj